YHTEYSTIEDOT

Puh. 0300 870577 (0,8 €/min+pvm/mpm)
vanajanlinna@vanajanlinna.fi

Hotelli Vanajanlinna
Vanajanlinnantie 476, 13330 Harviala, Hämeenlinna

Myyntipalvelu

Myyntipalvelumme ammattitaitoinen henkilökunta räätälöi tilaisuudestasi juuri sellaisen kuin toivot.
Oli kyseessä kokous, tapahtuma, häät, syntymäpäivät, yrityksen vuosijuhla tai vaikkapa asiakastilaisuus,
teemme kanssasi täydellisen juhla- tai yritystapahtuman suunnittelusta toteutukseen.
 
Myyntipalvelu puh. + 358 3 6102 200

Tiia Salesvuo-Suutari

Myyntiryhmän esimies

tiia.salesvuo@vanajanlinna.fi

+358 3 6102 204

Saila Toivonen

Myyntipäällikkö

saila.toivonen@vanajanlinna.fi

+358 3 6102 203

Pinja Lapintie

Myyntipäällikkö

pinja.lapintie@vanajanlinna.fi

+358 3 6102 205

Anette Haavisto

Asiakaspalvelupäällikkö

anette.haavisto@vanajanlinna.fi

+358 3 6102 202

Hotelli ja Ravintola

András Pummer

Hotellipäällikkö

andras.pummer@vanajanlinna.fi

+358 44 5102 900

 

Kasper Mäkinen

Chef de Cuisine

kasper.makinen@vanajanlinna.fi

+358 40 8372389

 

Mikko Rask

Ravintolavastaava

mikko.rask@vanajanlinna.fi

 

Muusa Kaitala

Kerroshoito

muusa.kaitala@vanajanlinna.fi

Hallinto

Marko Majamäki

Toimitusjohtaja

marko.majamaki@vanajanlinna.fi

+358 400 413608

Mika Walkamo

Markkinointijohtaja

mika.walkamo@vanajanlinna.fi

+358 400 480921

Ritva Lappi

Talouspäällikkö

ritva.lappi@vanajanlinna.fi

+358 40 5370727

Esa Honkalehto

Linna Golf Oy, toimitusjohtaja

esa.honkalehto@linnagolf.fi

+358 50 5609946